in

Tina Knowles, Beyonce’nin Yeni Projesi Hakkında İpucu Verdi

Tina Knowles, Wall Street Journal ile gerçekleştirdiği son röportajında kızı Beyonce’ye evindeki sanat eserlerini ödünç verdiğini açıkladı.

Beyonce‘nin yeni projesini hayranları sabırsızlıkla beklerken anne Tina Knowles‘in verdiği son röportaj heyecanları yükseltti. Çünkü, bilerek ya da bilmeyerek, anne Knowles, bizlere Beyonce’nin yeni projesi hakkında bir ipucu vermiş olabilir.

Beyonce ve annesi
Tina Knowles ve Beyonce

Tina Knowles, Wall Street Journal ile gerçekleştirdiği son röportajında kızı Beyonce’ye evindeki sanat eserlerini ödünç verdiğini açıkladı.

Anne Knowles, “Yeni projesi için bazı sanat eserlerimi Beyonce’ye ödünç verdim. Sanat eserlerim çocuklarım gibi… Duvarlarıma  bakıyorum ve üzülüyorum çünkü bebeklerimi orada görmeyi özlüyorum.” diyor ve sanatın önemini şu şekilde açıklıyor: 

Sanat çok önemli çünkü bize ilham verir. Afrikalı-Amerikalı çocuklarınızı büyütürken, reklamların söylediği geleneksel fikirlerle değil, çocuklarınızı sanatın güzel imgeleriyle kuşatmak gerçekten çok önemli ve hayatınızda bir fark yaratıyor.” diyor.

beyonce appshit
Beyonce & Jay-Z

Beyonce müziğin yanı sıra moda gibi birçok sektörle oldukça ilgili. Bu açıklamadan henüz proje hakkında bir çıkarım yapamasak da yeni projesinin sanatsal öğeleri desteklediğini artık biliyoruz.

Ayrıca bu çalışmalara yabancı da değiliz. 2018 yılında eşi Jay Z ile yayımladığı Everything Is Love albümünün çıkış parçası olan “Apeshit” klibini Fransa’daki Louvre Müzesi’nde kaydetmişti. 

Sizce Beyonce’nin sanatsal öğeleri destekleyen yeni çalışması yeni albümü ile bağlantılı olabilir mi? Fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0