in

Vanessa Hudgens Müziğe Geri mi Dönüyor?

Vanessa Hudgens Republic Records ile anlaşmış olabilir!

Bir döneme damgasını vurmuş olan High School Musical filmleri ile hayatımıza girmeyi başaran Vanessa Hudgens, yeni müzik çalışmaları için ilk adımı atmış olabilir.

Republic Records ile mi Anlaştı?

Vanessa Hudgens, salı günü (19 Haziran) instagram hikayesinden Lorde, The Weeknd, Nicki Minaj, Drake ve Ariana Grande gibi başarılı isimleri bünyesinde bulunduran Republic Records şirketinin ofisindeyken çektiği bir video paylaştı.

Hudgens’ın ofiste olduğu sıralarda duvarda asılı monitörlerde genç yıldızın fotoğraflarının yansıtılması ile dikkatlerden kaçmayan detaylar arasındaydı.

Son Albümünü 10 Sene Önce Yayımlamıştı

Müzik kariyerini 2006 yılında yayımladığı “V” albümü ile başlatan Hudgens, 2008 yılında çıkan “Identified” albümünün ardından müzik kariyerine ara verip oyunculuğa odaklamıştı.

2017 Yılında Shawn Hook ile İş Birliği Yaptı

Brodway’in yanı sıra çeşitli sinema filmlerinde de zaman zaman şarkılar seslendiren Hudgens, son olarak 2017 yılında Shawn Hook’un “Me” isimli şarkısında karşımıza çıkmıştı.

Phantoms ile Yakında Yeni Şarkı Yayımlayacak

Amerika’da yayımlanan So You Think You Can Dance (Benimle Dans Eder misin?) yarışmasında jüri koltuğuna oturan yıldız, instagram hesabından çarşamba günü (20 Haziran) phantoms ile video paylaştı.

What your gonna be doin when you hear what we’ve been brewin 😝😉 @phantoms

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)’in paylaştığı bir gönderi ()

Aynı gün Phantoms grubu da Vanessa Hudgens ile çekildikleri fotoğrafı instagram hesaplarından paylaşarak altında yeni müziklerinin yakında geleceğini yazdı.

MUSIC SOON @vanessahudgens

Phantoms (@phantoms)’in paylaştığı bir gönderi ()

Halsey ve Lauren Jauregui’nin “Strangers” Klibi Yayımlandı

5

Charlie Puth Stilinde Yeniliğe Gitti: Saçlarını Boyattı