Bizi Takip Et!

Vanessa Hudgens ve Austin Butler Çifti Ayrıldı

Magazin

Vanessa Hudgens ve Austin Butler Çifti Ayrıldı

Vanessa Hudgens ve Austin Butler çiftinin yaklaşık 9 yıldır süren mutlu birlikteliği sonra erdi.

Vanessa Hudgens ve Austin Butler çiftinden üzücü haber var! Çift, 9 yıllık süren birlikteliklerini noktaladıklarını duyurdu.

Us Weekly’e konuşan kaynak, çiftin ayrılığını doğruluyor ve Vanessa’nın çevresindeki yakın insanlara Austin Butler ile ilişkisinin sonra erdiğini söylediğini belirtiyor.

E! News’e konuşan çifte yakın kaynak ise Hudgens ve Butler’ın iş yoğunluğundan dolayı araya mesefe girdiğini ancak birbirlerine karşı hala saygılarının sürdüğünü belirtti.

Vanessa Hudgens ve Austin Butler
Vanessa Hudgens ve Austin Butler

Austin Butler’ın Elvis Presley filmi çekimlerine yoğunlaştığını, Vanessa Hudgens‘ın ise The Princess Switch 2 filmi çekimlerine devam ettiği için şimdilik ayrı olduklarını belirten kaynak, çiftin derin bir geçmişi olduğu için barışacağına inandığını söyledi.

İddiaları güçlendiren gelişme Vanessa Hudgens’ın 31. yaş günü kutlamalarında Austin Butler’ın olmayışıyla yaşandı. 13 Aralık’ta kız kardeşi Stella Hudgens’ın ablasını sette ziyaret edip hazırladığı sürpriz doğum günü kutlamasında gözler sevgilisi Butler’ı aramıştı fakat sevgilisinin doğum gününe katılmaması dikkat çekmişti.

Cadılar Bayramından Beri Birlikte Görülmediler

Çiftin ayrılık haberinin ardından sosyal medyada ve yakın zamanda birlikte görüntülenme sürelerine göz attığımda son birlikte verilen karenin ekim ayına ait olduğunu görüyoruz.

Hudgens’ın Instagram‘da sevgilisi ile yaptığı son paylaşım ekim ayında ve Cadılar Bayramı’na ait.

Instagram: Vanessa Hudgens

Austin Butler’ın yaptığı son paylaşım ise 28 Temmuz’da yapılmış. Paylaşılan fotoğraf çiftin birlikte katıldığı Once Upon a Time in Hollywood filmin galasına ait bir kare.

Vanessa Hudgens ve Austin Butler
Instagram: Austin Butler

Öte yandan çiftin Instagram hesaplarına baktığımızda Butler’ın kapak yıldızı olduğu Man About Town ile ilgili yaptığı son paylaşımlar ekim ayında yapıldı ve fotoğraflara sevgilisi Vanessa Hudgens yorum bırakarak her birine sevgi sözcükleri bıraktığı görülüyor.

Instagram’da Hala Birbirlerini Takip Ediyorlar

Vanessa Hudgens ve Austin Butler ayrıldı
Vanessa Hudgens ve Austin Butler

Ayrılık sonrası çiftler sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkarıp aynı karede yer aldığı fotoğrafları sildikleri ayrılığı destekleyen en belirgin detaylardan biridir. Fakat Austin Butler ve Vanessa Hudgens için bu konu şimdilik söz konusu değil. İkili, birbirlerini takip etmeye devam ettikleri gibi 9 yıllık ilişkilerini anlatan birlikte çekildikleri fotoğraf karelerini de henüz silme girişiminde bulunmadı.

Ancak bu yaklaşımı hayranlar için öyle görünmüyor. Çiftin birlikteliğini destekleyen hayranları onların yeniden birlikteliklerine devam edeceğini düşünüyor.

İlişkileri Ne Zaman Başladı?

2005 ve 2010 yılları arasında High School Musical filmindeki rol arkadaşı Zac Efron ile aşk yaşayan Vanessa Hudgens, 2010 yılında Efron ile ilişkisini noktalamıştı.

Aradan geçen zaman zarfında çiftin yeniden barışacağı umulsa da durum öyle olmadı. Vanessa Hudgens, 2011 yılı eylülünde Austin Butler ile el ele görüntülendi. İkilinin 9 yıllık ilişkisinin 2020 yılı başlarında noktalandığı bildirildi.

Vanessa Hudgens ve Austin Butler
2011 ve 2019

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı