in

Vanessa Hudgens’tan Yeni Albüm mü Geliyor?

High School Musical filmlerinde canlandırdığı Gabriella Montez karakteri ile bizlere kendini sevdiren Amerikalı genç oyuncu Vanessa Hudgens’tan yeni bir albüm geliyor olabilir!

Kenny Ortega yönetmenliğinde çekilen film serilerinde seslendirdiği şarkılarla bir döneme damga vuran 28 yaşındaki şarkıcı o yıllarda ilk stüdyo albümü olan “V” ardından 2008 yılında ise Identified adını taşıyan ikinci stüdyo albümünü müzik severlerle buluşturmuştu.

2008 yılında yayımladığı albümü ile birlikte müzik kariyerine ara veren Hudgens, oynadığı filmlerde ara ara şarkılar seslendirerek kendisinden albüm bekleyen hayranlarını sevindirmişti.

Ayrıca Hudgens, 2016 yılında Fox kanalında yayımlanan Grease: Live adlı
1971 müzikalinin televizyonda canlı uyarlamasında Betty Rizzo karakterine hayat vererek müzikal yeteneğini birkez daha konuşturmuştu.

Şimdilerde yeniden stüdyoya giren güzel yıldız,  13 Şubat 2017 tarihinde instagram hesabından paylaştığı stüdyoda kayıt esnasında çekilmiş fotoğrafını paylaşarak yeni bir müzik üzerinde çalıştığını doğruladı. Hudgens, yaklaşık iki bin beğeni alan fotoğrafın altına ise “Dün üzerinde çalıştıklarımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum! Çok heyecanlıyım” notunu düştü.

Vanessa Hudgens’ın yeni müzik çalışmaları için heyecanlı mısınız?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zara Larsson Gelecek Hafta Yeni Video Çekimlerine Başlıyor

Lana Del Rey’in “Love” Klibi Yayımlandı