Bizi Takip Et!

Vevo’nun 24 Saatlik İzlenme Rekorunun Yeni Sahibi: Taylor Swift

Gündem

Vevo’nun 24 Saatlik İzlenme Rekorunun Yeni Sahibi: Taylor Swift

Taylor Swift’in 27 Ağustos 2017 Pazar akşamı MTV VMA gecesinde yayımladığı “Look What You Made Me Do” klibi henüz 24 saatini doldurmadan 28 milyon görüntülenmeye ulaşarak Vevo rekorunun yeni sahibi oldu.

Adele’den Rekorunu Geri Aldı!

Adele’in 22 Ekim 2015 tarihinde yayınladığı “Hello” isimli klibi 24 saat içinde 27.7 milyon izlenerek Taylor Swift’in 20.1 milyon izlenen Bad Blood klibi ile elde ettiği 24 Saatlik izlenme rekorunu elinden almıştı. Bu rekoru 2 yıl sonra yeniden eline alan Taylor Swift “Look What You Made Me Do” klibi 24 saat içinde 39.0 milyon izlenerek yeni rekorun sahibi oldu.

Yeni Albümüyle Artık Feminen Tarzı Ön Plana Çıktı!


Taylor Swift’in  Joseph Kahn  ile birlikte yönettiği klipte şarkıda olduğu gibi Kanye West ve Kim Kardashian ile yaşadığı olaya göndermeler de bulunuyor.

Yeni albümü ile birlikte feninen bir havaya bürünen 27 yaşındaki şarkıcı, yeni bir dönemin başladığı sinyallerini geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarındaki gönderileri silerek verilmişti.

Klibinde de daha önce kullandığı tarzları öldüren Taylor Swift’in  Pop müziğe dönüşü ile birlikte yayımlayacağı 3. pop albümü olacak olan Reputation müzikseverler tarafından merakla bekleniyor!

Continue Reading
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Yukarı