in

Yeni Çift Alarmı: Katy Perry ve The Weeknd Birlikte Akşam Yemeği Yedi

The Weeknd ve Katy Perry Arasında Neler Oluyor?

Katy Perry ve The Weeknd 20 Kasım Pazartesi akşamı Los Angeles’ta West Hollywood’daki bir italyan restoranında fotoğraflandı.

Yeni Çift Alarmı: The Weeknd ve Katy Perry Arasında Neler Oluyor?

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Selena Gomez ile yollarını ayıran The Weeknd’in son zamanlarda eski sevgilisi Bella Hadid ile arasını düzeltmeye çalıştığı iddia ediliyordu. Hatta bazı kaynaklar The Weeknd’in Bella Hadid’i hala sevdiğini de söylemişti. Şimdi ise Katy Perry ile yakınlaşması kafaları karıştırdı!

The Sun ve People’da yer alan haberlerde iki başarılı yıldızın randevuya çıktığı yazılırken, uluslararası basında da Katy Perry ve The Weeknd için romantizm sinyalleri verilmeye başlandı.

Dikkat çekmemek için Katy Perry mekana The Weeknd’den 15 dakika sonra giriş yaptı. Kaynaklara göre; akşam 9 sularında restoranda buluşan ikili, gece yarısına kadar yemek yiyip sohbet etti. Yemeğin ardından ise Katy Perry ve The Weeknd birlikte fotoğraf vermemek için mekandan ayrı ayrı çıktılar.

Hafızaları Tazeleyelim!

Katy Perry, birkaç yıl önce Grammy ödülleri öncesi buzzfeed ile gerçekleştirdiği bir röportajında The Weeknd’in Often şarkısını seks sırasında dinlemekten hoşlandığı şarkılardan biri olduğunu itiraf etmişti.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

Post Malone ‘Rockstar’ Şarkısını Kliplendirdi

Atiye’den Yepyeni İngilizce Şarkı: We Got That La