Bizi Takip Et!

Zara Larsson ve Sevgilisi Brian Whittaker’dan Romantik Fotoğraf Çekimi

Magazin

Zara Larsson ve Sevgilisi Brian Whittaker’dan Romantik Fotoğraf Çekimi

Lush Life şarkısı ile hayatımıza giren İsveç’li şarkıcı Zara Larsson, model sevgilisi Brian Whittaker ile olan aşkını romantik fotoğraf çekimi gerçekleştirerek ölümsüzleştirdi.

Paper dergisi için sevgilisi ile kamera karşısına geçen genç şarkıcı, 10 aydır birlikte olduğu Brian Whittaker’a hala ilk günkü gibi aşık olduğunu ve gerçek bir bağlılık duygusunun inanılmaz derecede güzel olduğunu söyledi.

Aşık olduğu için romantik şarkılar yazabileceğini düşünen ama sonrasında yanılgıya düşen şarkıcı,

“Romantik şarkıları yazmak oldukça zor. ‘I Will Always Love You’ dinlediğimde ‘vay be ne güzel şarkı’ derim. Bugün yazdığımda hoşuma gider mi bilmiyorum. Kayıt şirketimin onu beğenecek mi onu da bilmiyorum. Her şeyin güzel olmasını istiyorum” dedi.

“Brian’a olan sevgimi kelimelerle ifade edemiyorum” diyen Larsson’ın 2017 yılında başlayan ilişkisi aslında 2015 yılına dayanıyor.

2015 yılında attığı tweet ile Zara; Brian’nın üstsüz fotoğraflarını “Kimsin?, Nerede yaşıyorsun?, Kaç yaşındasın? Neden bu kadar iyisin ve Sabahları yumurtalarının nasıl pişirilmesini seversin?” gibi sorular paylaşarak ilk görüşte aşık olduğu adamın peşine Twitter aracılığıyla düşmüştü.

Aşık olduğu adama Twitter aracılığıyla kavuşan Zara, “Gerçekten benimle birlikte olmak isteyen biri daha önce hayatıma girmemişti. Sevildiğini hissetmek harika” sözleri ile duygularını ifade etti.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı