in ,

kötükötü üzücüüzücü

Zayn: “Artık Müslüman Değilim”

One Direction grubunun eski üyesi Zayn, Vogue UK dergisinin Aralık 2018 sayısına konuk oldu. Dergiye konuşan ünlü yıldız, artık Müslüman olmadığını dile getirdi.

Yeni albüm hazırlığı içerisinde olan One Direction grubunun eski üyesi Zayn, İngiltere’de yayımlanan Vogue dergisinin aralık sayısına konuk oldu.

Cott Trindle objektifinde dergiye çeşitli takım elbiseler giyerek poz veren 25 yaşındaki şarkıcı, Giles Hattersley’e  ile gerçekleştirdiği röportajında ise kız arkadaşı Gigi Hadid, One Direction üyeleri ve dini inancı üzerine samimi açıklamalarda bulundu.

İnancı hakkında aldığı radikal karar üzerine:

“Belirli bir yemeği belirli bir şekilde kutsayarak yemek veya günde beş defa aynı dilde dua etmek gerektiğine inanmıyorum. Yalnızca, iyi bir insansanız her şeyin sizin için iyi gideceğine inanıyorum. İnsanların dini inançların yalnızca kendilerini ve inandıkları kişi ya da şeyleri ilgilendirdiğini düşünüyorum”

diyen Malik ayrıca, inancın gereği olan gündelik faaliyetleri de bıraktığını ekliyor.

One Direction Üyeleri ile Artık Konuşmaması Üzerine:

“Dürüst olmak gerekirse onlarla uzun süre boyunca görüşmedim. Aynen böyle. Ben ayrıldıktan sonra söylenen ve gerçekleşen şeyler oldu. İğneleyici şeyler. Hiç beklemeyeceğim küçük şeyler. Aynen böyle. İnsanlar devam eder, araya mesafe girer, insanlar büyür.”

Kız Arkadaşı Gigi Hadid Üzerine:

“Her şey harika… O aşırı düzenli ben gerçekten öyle değilim. Onun bir şeyleri bir araya getirmesi bana yardımcı oluyor. Sırtımı ona çok yaslıyorum. “

Rosalía 2018 Latin Grammy Ödülleri “Malamente” Performansı

Lucy Hale’den Yeni Proje: “Fantasy Island”